JG Trophy Maja Race 2017 – emocje gwarantowane.

Nowy KORANDO, elegancki i dynamiczny.
23 maja 2017
Utrudnienia w ruchu 3-4.06.2017
30 maja 2017

JG Trophy Maja Race to jedyny w swoim rodzaju wyścig XC, na który elita światowego MTB wraca każdego roku. Wyścig który gwarantuje emocje, kolarskie sławy, najwyższy poziom sportowy i fantastyczną atmosferę.

Magia Parku Paulinum, trasa stawiająca trudne warunki nawet najlepszym, światowa i polska czołówka MTB, medaliści i medalistki MP, ME, MŚ i IO.

Trophy Maja Race to impreza, której kolarski świat wyczekuje i na którą przyjeżdża, a polscy kibice nie muszą jeździć po świecie aby zobaczyć w akcji najlepsze zawodniczki i najlepszych zawodników.

Tym razem znów to świat przyjedzie do nas.

Zawody XC to zawsze wielkie emocje, ale w takim wydaniu to prawdziwa sportowa uczta. Rywalizacja na rundach, zmiany na prowadzeniu, zakręty, podjazdy, zjazdy – tu nie ma czasu na odpoczynek.

Prawie cała trasa dostępna jest dla kibiców – można wręcz dotknąć pędzących zawodników, z bliska zobaczyć co dzieje się na trasie, posłuchać jak pracuje sprzęt, jak piszczą hamulce i zobaczyć jak napinają się łańcuchy.

To wszystko dzieje się naprawdę blisko – czasem masz wrażenie, że również się ścigasz.

Słychać oddechy, widać pot, czasem łzy. Widać cierpienie, zmęczenie, nadzieję, czasem rezygnację, ale najczęściej sportową złość, skupienie, a potem po prostu czystą sportową radość.

Maja Włoszczowska – polska multimedalista, symbol i ambasadorka polskiego MTB. To również dla niej i dzięki niej od lat sławy światowego kolarstwa przyjeżdżają do Jeleniej Góry.

Od lat na topie, od lat zawsze w gronie faworytek do kolejnego zwycięstwa.

3.06 zapraszamy do Parku Paulinum w Jeleniej Górze.

JG Trophy Maja Race 2017 – emocje gwarantowane.

Translate »