SsangYong MUSSO GRAND!

KOLARSKI WEEKEND!
8 marca 2019
Kolarskie gwiazdy w Jeleniej Górze.
27 maja 2019

SsangYong MUSSO GRAND!

Większe wcielenie MUSSO.

prezentacja podczas Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race

Rok po premierze Musso, SsangYong wprowadza wydłużony model pickupa Musso Grand. Auto łączy pięcioosobową podwójną kabinę z jeszcze większą powierzchnią ładunkową.

  • Najnowszy wielofunkcyjny pickup oferuje wydajność, wszechstronność i styl
  • Rama typu quad frame i sprawdzony system 4WD zapewniają dynamiczną jazdę terenową
  • Duża przestrzeń wewnętrzna dla pięciu osób i najwyższy komfort jazdy
  • Bogate wyposażenie, w tym zaawansowany system multimedialny

Więcej niż pick-up

Najnowszy samochód SsangYonga typu SUT (Sport Utility Truck – sportowo-użytkowy pickup) Musso Grand został pokazany podczas tegorocznego Salonu Motoryzacyjnego w Genewie a teraz dostępny jest już w Polsce.

Wchodzący na szybko rozwijający się i wysoce konkurencyjny segment rynku samochodów typu pick-up nowy Musso oraz większy Musso Grand jest niezwykle wszechstronnym samochodem wielofunkcyjnym, reprezentującym tradycyjne wartości SsangYonga – kompleksowe wyposażenie i konkurencyjną cenę.

Obecnie, SsangYong prezentuje nowego pick-upa, który zastąpi model Actyon Sports (znanego również jako Musso i Korando Sports na innych rynkach). Nowy model na wszystkich rynkach międzynarodowych nazywać się będzie Musso – słowo to oznacza w języku koreańskim nosorożca – a swój potężny, mocny i silny wizerunek dziedziczy po SUV-ie o tej samej nazwie, który firma produkowała od lat 1990-ych.
Ponieważ Musso oparty jest na tej samej architekturze co nowy Rexton, w samochodzie zastosowano tę samą konstrukcję opartą na ramie, która gwarantuje wyjątkową wytrzymałość, doskonałe osiągi w terenie oraz bezpieczeństwo jazdy.

Zaprojektowany, aby przewozić pasażerów w komforcie, a ładunki – bezpiecznie, Musso Grand łączy pięciomiejscowy styl nadwozia ze skrzynią ładunkową o największej długości na rynku 161 cm. Ta kombinacja ciężarówki sportowo-użytkowej i samochodu osobowego oznacza, że Musso został tak zaprojektowany, by oferować jednocześnie styl, wydajność i komfort kierowcy oraz rodzinie lub współpracownikom, jak również dużą wszechstronność ładunkową.

Musso Grand napędzany jest tym samym silnikiem e-XDi220, jaki znajduje się w Rextonie. Zapewnia on maksymalną moc 181 KM przy 4000 obr./min i maksymalny moment obrotowy 420 Nm przy 1600 do 2600 obr./min. Jest dostępny z 6-biegową manualną lub 6-biegową automatyczną skrzynią biegów Aisin, czym zapewnia wyjątkową wydajność i wytrzymałość przekładni

Translate »