SsangYong MUSSO już w Polsce!

Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race. Wawak i Włoszczowska najlepsi !
8 czerwca 2017
UTRUDNIENIA W RUCHU 22-23.09.2018
20 września 2018

NOWY SSANGYONG MUSSO JUŻ w POLSCE
prezentacja podczas Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race

  • Najnowszy wielofunkcyjny pickup oferuje wydajność, wszechstronność i styl
  • Rama typu quad frame i sprawdzony system 4WD zapewniają dynamiczną jazdę terenową
  • Duża przestrzeń wewnętrzna dla pięciu osób i najwyższy komfort jazdy
  • Bogate wyposażenie, w tym zaawansowany system multimedialny

Najnowszy samochód SsangYonga typu SUT (Sport Utility Truck – sportowo-użytkowy pickup) Musso został pokazany podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie a teraz dostępny jest już w Polsce.

Wchodzący na szybko rozwijający się i wysoce konkurencyjny segment rynku  samochodów typu pick-up nowy Musso jest niezwykle wszechstronnym samochodem wielofunkcyjnym, reprezentującym tradycyjne wartości SsangYonga – kompleksowe wyposażenie i konkurencyjną cenę.

Obecnie, SsangYong prezentuje nowego pick-upa, który zastąpi model Actyon Sports (znanego również jako Musso i Korando Sports na innych rynkach). Nowy model na wszystkich rynkach międzynarodowych nazywać się będzie Musso – słowo to oznacza w języku koreańskim nosorożca –  a swój potężny, mocny i silny wizerunek dziedziczy po SUV-ie o tej samej nazwie, który firma produkowała od lat 1990-ych.

Ponieważ Musso oparty jest na tej samej architekturze co nowy Rexton, w samochodzie zastosowano tę samą konstrukcję opartą na ramie, która gwarantuje wyjątkową wytrzymałość, doskonałe osiągi w terenie oraz bezpieczeństwo jazdy.

Zaprojektowany, aby przewozić pasażerów w komforcie, a ładunki – bezpiecznie, Musso łączy pięciomiejscowy styl nadwozia ze skrzynią ładunkową o pojemności 1011 litra. Ta kombinacja ciężarówki sportowo-użytkowej i samochodu osobowego oznacza, że Musso został tak zaprojektowany, by oferować jednocześnie styl, wydajność i komfort kierowcy oraz rodzinie lub współpracownikom, jak również dużą wszechstronność ładunkową.

Musso napędzany jest tym samym silnikiem e-XDi220, jaki znajduje się w Rextonie. Zapewnia on maksymalną moc w wysokości 181 KM przy 4000 obr./min i maksymalny moment obrotowy 400 Nm przy 1400 do 2800 obr./min. Jest dostępny z 6-biegową manualną lub 6-biegową automatyczną skrzynią biegów Aisin, czym zapewnia wyjątkową wydajność i wytrzymałość przekładni.

Translate »